Třípodlažní dům v klidné části města
Jungmannova

6 890 000 Kč
icon
Dispozice
4+1
icon
Výměra
166m2
icon
Poznámka
icon
K předání
Ihned

Klíčové parametry nemovitosti

check
Parkování: Venkovní veřejné
check
Konstrukce budovy: Cihla
check
Typ vlastnictví: Osobní
check
Vytápění: Ústřední plynové


check
Bez výtahu
check
Počet podlaží: 3
check
Částečně zařízeno

Nabízíme Vám ke koupi třípodlažní rodinný dům v Chlumci nad Cidlinou, ulice Jungmannova (3 min. chůze od náměstí). V domě jsou dvě bytové jednotky a jedna nebytová jednotka (kancelář). Do každé jednotky je samostatný vstup. Dům se nachází v příjemné klidné části města.

Celková plocha pozemku je 325 m². Pozemek je oplocený. Dům se skládá: Přízemí domu – nebytový prostor (kancelář) 31 m², byt 2+kk 62 m², 1. patro byt 2+1 70 m², půda (cca 70 m²), která nabízí další možnosti (z bytu 2+1 v 1. patře udělat mezonetový byt) a půda nad bytem 2kk v přízemí (cca 40 m², možnost vestavět další bytovou jednotku s vlastním vchodem).

Rodinný dům je cihlový a v roce 2009 a 2010 zde proběhly rekonstrukce. Rozsah rekonstrukcí je uveden u jednotlivých nemovitostí. V celém domě jsou odpadní a vodovodní trubky v plastu. Vytápění v celém domě je zajištěno plynovým kotlem zn. Vailant (stáří cca 5 let). Ohřev vody elektrickým bojlerem (v každé koupelně je bojler). Součástí domu je sklep cca 6 m². Dům je napojen na plyn, elektřinu, obecní vodovod. Odpadní voda je svedená do kanalizace. Dům má jeden plynoměr, elektroměr, vodoměr.

Vedle nebytové jednotky je průjezd do dvora, který je široký 2,2 m. Na dvoře je kopaná studna, která se dlouho nevyužívala (nutné vyčistit a dát čerpadlo). Na dvorku jsou tři cihlové kůlny (jedna z nich je ve špatném technickém stavu). Na střeše je položena pálená bobrová taška.

Lokalita: klidné umístění mimo hlavní ulici; základní škola – ZŠ Kozelkova 8 min. pěší chůzí; nejbližší potraviny – Penny Market 5 min. chůzí; zámecký park – 10 min. chůzí; nájezd na D11 – 5 min. jízdy autem, Lidl – 2 min. jízdy autem.

Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků. Těšíme se na Vás na prohlídce.

Elektřina:230 V
Kanalizace:Městská
Plyn:Zaveden
Voda:Vodovod
Konstrukce budovy:Cihla
Počet podlaží:3
Vytápění:Ústřední plynové


Stav nemovitosti:Dobrý
Typ vlastnictví:Osobní
Parkování:Venkovní veřejné
Charakter obce:Malé město
Zařízeno:Částečně zařízeno
Dopravní dostupnost:Příměstská doprava, Dálnice, Vlak, Auto
Rok renovace:2009
Sklep:Ano
Zahrada:Ano
Cena včetně provize:Ano
PENB - třída:G - Mimořádně nehospodárná

klidné umístění mimo hlavní ulici

základní škola

ZŠ Kozelkova 8 min. pěší chůzí

nejbližší potraviny

Penny Market 5 min. chůzí

zámecký park

10 min. chůzí

nájezd na D11

5 min. jízdy autem, Lidl – 2 min. jízdy autem

Prohlédněte si svoji novou nemovitost

Stáhnout v PDF

Těšíme se na vás na prohlídce

Kontaktujte nás

Preferovaný kontakt
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.